Vývoz

Rádi byste vyvezli zboží z EU a nevíte jaké doklady potřebujete? Zdali zboží nepodléhá vývozním opatření či zákazům? Rádi Vám pomůžeme a poradíme.

 Vystavíme Vám vývozní doprovodný doklad a díky elektronické komunikaci propojené s orgány Celní správy to bude maličkost. Velmi rádi Vám nejen poradíme, ale zastoupíme Vás i v jednání s celními orgány. Zajistíme plynulý a rychlý servis s nadstandartními službami, jelikož moc dobře víme, že v dnešní době shonu a stresu je krédo „čas jsou peníze“ důležité. A my se jím řídíme. Žádné zbytečné protahování, žádné nekvalifikované a neprofesionální služby. My se Vám budeme snažit nejen ušetřit čas strávený na úřadech, ale hlavně i peníze, které byste investovali a ulehčíte si tak práci. Vše nechte na nás. My se postaráme s osobitým, ale profesionálním přístupem, abyste byli spokojení a Váš obchod plynule běžel, dle Vašich představ.

„Při vývozu zboží, které bylo celními orgány schváleno do tohoto režimu může opustit území České republiky od okamžiku schválení, a to ve lhůtě na něm stanovené celním úřadem. Nevybírá se clo ani daně!“

Neváhejte a kontaktujte nás!

Váš team Lefix s.r.o.